Ceník – Kosmetika

Kosmetické procedury

EQUILIBRIUM 1.590 Kč
První krok k Vaší kráse. pečující řada k okamžitému vylepšení jakéhokoliv stavu pleti. Toto ošetření poskytuje dokonalou hydrataci, okysličení a zlepšení struktury pokožky. Je vhodné pro všechny věkové kategorie a během všech ročních období.
XEBOR LINE 1.530 Kč
Tato řada obsahuje přírodní výtažky z rostlin normalizující pH pokožky, kontroluje tvorbu mazu a potlačuje šíření bakterií, což snižuje lesk pleti a vyditelnost rozšířených porů. Má protizánětlivé účinky a dodává pleti svěží a jednotný vzhled. Vhodné nejen pro pleť mladistvou ale i zralou s dosažením hydrolipidové rovnováhy.
CALMING LINE 1.690 Kč
Tato inovativní řada, obsahující aktivní komplexy vitamínů a antioxidantů, dokáže zpomalit stárnutí a nežádoucí oxidaci buněk. Zaměřuje se na popraskané kapiláry, posílení a zpevnění . Snižuje zarudnutí, pokožku okysličuje a bojuje proti pigmentové nerovnováze. Okamžitě zklidňuje a eliminuje zarudnutí.
FIRMEZZA LINE1.890 Kč
Speciální řada pro zralou pleť, která působí na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Receptura na bázi retinolu, planktynu, lykopenu a koenzymu Q10, výrazně zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu v pleti. Vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastických vláken a tedy k tolik žadané rejuvenaci – obnově kožních buňek. Výsledkem je posílená, vyživená pokožka a zjemnění vrásek.
BIO EYES / LIPS790 Kč
Inovativní ošetření kontur očí a rtů, které díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové zvyšuje elasticitu pokožky, navrací pleti v oblasti očí a rtů mladistvý vzhled, eliminuje mikrovrásky, otoky a kruhy pod očima a má projasňující účinky.
BIO EYES / LIPS – ke kosmetickému ošetření400 Kč
WHITE LINE 1.790 Kč
Inovativní péče o pokožku s pigmentovými skvrnami. Všechny produkty této řady účinně zesvětlují již vzniklé pigmentace a brání vzniku nových pigmentací. Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Úspěch této řady je založen na vynikající kombinaci účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrozinázy. Kyselina kojová, azaleová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitamínu C mu dávají vysokou depigmentační sílu. Přírodní výtažky z rostlin bojují proti stárnutí pokožky projasňují ji.
ACID LINE1.980 Kč
V řadě Acid Line jsou použity látky přírodního původu, které působí jako silný a hloubkový peeling. Kyseliny mají exfoliační a regenerační účinek na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti.
MICRODERMABRAZE1.790 Kč
Mikrodermabraze účinně odstraňuje skvrny, zjemňuje vrásky, stahuje póry, redukuje jizvičky. Pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních diamantových hlavic. Takto se za pomoci vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje. Vede k novotvorbě kolagenních a elastických vláken.
MICRONEEDLING2.190 Kč
Speciální kosmetické ošetření, během kterého je použito několik mimořádně účinných sér. Séra jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti.Jejich účinek ne pokožku je výrazný, dokáží poskytnout hydrataci a okysličení. Díky svojí struktuře a propustnosti, působí během ošetření až do hlubších vrstev epidermis. Během ošetření pracujeme zejména se séry kolagen a elastin.
 

Každé kosmetické ošetření obsahuje důkladnou exfoliaci / čištění / ultrazvukovou špachtlí, úpravu a popřípadě barvení obočí a řas, depilaci horního rtu, zapracování revitalizačního séra dle daného typu pleti ultrazvukem, vysokofrekvenční ozónovou masáž, liftingovou a relaxační masáž obličeje a šíje, masku dle daného typu pleti a zvoleného ošetření, LED maska / světelná terapie /, závěrečné ošetření …                                                                                                          

 

 

Ostatní kosmetické služby

Trvalá na řasy + barvení řas / barva s arganovým olejem /590 Kč
Barvení obočí140 Kč
Úprava obočí140 Kč
Barvení řas250 Kč
Úprava a barvení obočí a řas450 Kč
Úprava obočí a barvení280 Kč
Depilace horní ret / brada /80 Kč
Depilace celé tváře290 Kč
Depilace podpaží / třísla /220 Kč
Depilace - obě ruce560 Kč
Depilace - lýtka360 Kč
Depilace - celé nohy 750 Kč
Depilace - celé nohy + třísla820 Kč
Depilace - celá záda750 Kč
Ozonizace / kyslíková terapie bez ošetření /190 Kč
Ultrazvukové hloubkové čištění pleti a dekoltu bez ošetření250 Kč
Ošetření LED maskou - chromoterapie ke kosmetickému ošetření190 Kč
Permanentní make-up obočí / klasický /3.900 Kč
Permanentní make-up rtů kontura 2.800 Kč
Permanentní make-up rtů včetně stínování 2.100 Kč
Permanentní make-up horní linky2.600.- Kč
Permanentní make-up dolní linky2.600.- Kč
Permanentní make-up horní + dolní linky na jedno sezení 4900.- Kč
permanentní make-up silné horní linky2900.- Kč
Korekce permanentního make -upu do 3 měsíců 500.- Kč
Korekce permanentního make -upu do 3 měsíců 500.- Kč
Ošetření Pico Laserem Mediswiss Argo III. - odstranění menšího tetování - 1 zákrok920 - 2200.- Kč
Odstranění středního tetování - 1 zákrok1490 - 2460.- Kč
Odstranění většího tetování - 1 zákrok2400 - 4900 .- Kč
Laserová léčba akné - obličej 1800.- Kč
Laserová léčba akné - obličej + dekolt1900.- Kč
Odstranění pigmentových skvrn - malá plocha1300 - 2200.- Kč
Odstranění pigmentových skvrn - větší plocha1900 - 2900.- Kč
Odstranění pigmentových skvrn - velká plocha3700 - 4600.- Kč
Omlazení, rozjasnění, lifting obličeje / karbon / 1 ošetření2200.- Kč
Prodlužování řas metodou 4D1500.- Kč
Doplnění řas do 3 týdnů690.- Kč

U ceny s * se jedná o základní kosmetické ošetření pouze s úpravou obočí a depilací horního rtu bez barvení obočí a řas, zapracování séra ultrazvukem, ozónové vysokofrekvenční masáže a světelné terapie.                                                                                                                                                                                 

Krása pouze navenek je pomíjivá, opravdová krása musí být pod povrchem kůže.

Ceník je platný od 1.5.2022